Ürünler
Your Cart

Çocuk Yazı Tahtası

Poster-Pano
Çatı Tipi 100'lü Abaküs ve  Beyaz Yazı Tahtası Çatı Tipi 100'lü Abaküs ve  Beyaz Yazı Tahtası
Yeni Sıcak
Marka: BENKA Model: V111A
VİVEKKA ÇATI TİPİ 50'li ABAKÜS VE YAZI TAHTASI - Vivekka  yazı tahtası yüksek dayanımlı laminat yüzeyle,  kendi tesislerimizde üretilmektedir.- Vivekka  yazı tahtaları okul, dershane ,ofis gibi yüksek yoğunluklu yerlerde kullanıma uygun, dayanıklı , estetik , % 100 birinci sınıf ..
466,70TL
Vivekka Çift Taraflı Ayaklı Çocuk Beyaz & Kara Tahta Vivekka Çift Taraflı Ayaklı Çocuk Beyaz & Kara Tahta
Yeni Sıcak
Marka: BENKA Model: V111C
Vivekka Çift Taraflı Ayaklı Beyaz ve Siyah Yazı TahtasıMasif Ahşaptan üretilmiştir boya ve vernik içermez.Beyaz tarafı Marker kalem ile yazılır Siyah tarafı tebeşirle yazılır Yüzeyi HP Laminat silgi ve nemli bez ile silinebilir Alt tepsisi silgi,kalem ve tebeşir koymak için kullanılır.Kuru..
288,60TL
Vivekka Çift Taraflı Ayaklı Çocuk Beyaz Yazı Tahtası
Yeni Sıcak
Marka: BENKA Model: V111C1
Vivekka Çift Taraflı Ayaklı Beyaz  Yazı TahtasıMasif Ahşaptan üretilmiştir boya ve vernik içermez.Beyaz tarafı Marker kalem ile yazılır yüzeyi HP Laminat silgi ve nemli bez ile silinebilir Alt tepsisi silgi,kalem ve tebeşir koymak için kullanılır.Kurulum gerektirmezKatlandığında yer k..
318,50TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Gizlilik Bildirimi.