Ürünler
Your Cart

Yazı Tahtası Blog RSS Feed

02 Jan Cafe Restaurant Ürünleri
admin 0 812
Cafe – Restaurant Görsel İletişim Ürünleri Menü tahtaları;  müşterilere bilgi vermek ve samimi güzel bir görüntü sunmak maksadı ile kaldırım üstü , masa üstü ve duvar tipi olarak ahşap çerçeve ile üretimektedir. Genellikle tebeşirle kullanılan yeşil ve siyah yüzeyler tercih edilmektedir. Ürünlerimizin yüzeyi kesinlikle yazı tahtası boyası değil md..
02 Aug Mantar Pano - Kumaş Pano
admin 0 673
Mantar Pano ve Kumaş PanoMantar Pano ve Kumaş Pano; afiş , duyuru, ilan ve bilgi  görsellerinin iletilmesi için okul, ofis,  işyerleri apartman girişleri gibi yerlerde kullanılmaktadır.Yüzey Türleri Mantar Pano çeşitleri, doğal mantar yüzeyden imal edilir.Kumaş Pano çeşitleri, çeşitli renklerde kumaş yüzeyle kaplanmıştır.Modeller Duvara..
02 Jul Yazı Tahtası
admin 0 961
YAZI TAHTASIYazı tahtası görsel iletişimin ve eğitimin ana unsuru olarak, okul, ofis, restoran, cafe ve evlerde kullanılmaktadır.Kullanım amacı yeri ve şekline göre, modelleri, renkleri, yüzeyleri, ölçüleri , çerçeve, çeşitleri ve şekillerde üretilmektedir. Yüzey Türleri Beyaz yazı tahtası marker kalem ile,  Yeşil yazı tahtası ve siyah yüzeyli Kara..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Gizlilik Bildirimi.